YÜKLENİYOR...

MİSYON & VİZYON

Meksu Mekanik Çözümler olarak standardı yüksek üretim, ilkemiz ile sizlere en iyi hizmeti verebilmek için her geçen gün daha dinamik çalışıyor..

MEKSU MEKANİK ÇÖZÜMLER Modüler su depoları, Yakıt Tankları, Türbülatörler, Paslanmaz Baca Sistemleri, Konusunda uzman çözümler ile size daha kolay olanaklar sunmaktadır..

VİZYONUMUZ

Is ortaklarımızın güveni ve memnuniyeti ile bugünlere geldik.
Gelecekte de aynı hassasiyetle fark yaratan, çizgi üstü, kaliteli ve dayanıklı mühendislik çözümleri üretmeye devam edecegiz.
Kaliteyi tüm ülkemize ulaştırmak ve müşterilerimize kazandırmak için SİZİNLEYİZ.

MİSYONUMUZ

MEK-SU, ihtiyaç ve kullanım kosullarına yönelik farklı çözümler sunan modüler su depolarında tek çözüm ortağınızdır.
Ürünlerimiz son teknoloji makine parkurumuz ve mukavemeti en yüksek malzemelerimiz ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.
Müsteri iliskilerimiz, talep ve ihtiyaçlarınıza yerinde ve anında cevap verebilmek için şehirlerarası ve şehir içi pazarlama elemanlarımız anında çözüm ortağınız olacaktır.
Ekibimiz iletisim becerileri yüksek, yaratıcı ve girişimci uzmanlardan olusur. MEK-SU, sıradan bir ticari isletme degil; bir mühendislik firmasıdır.
Her projeye, is ortaklarının ihtiyaçlarına uygun mühendislik çözümleriyle yaklasır. AR-GE ekibimiz ürünlerimizde her zaman en kaliteli, en saglam ve en dayanıklıyı hedefler, ileri teknoloji ve yenilikleri adım adım takip eder.
Müsteri odaklı anlayısla, teslim süresine riayet ve satıs sonrası kusursuz hizmet temel ilkelerimizdendir.
Böylece MEK-SU MÜHENDİSLİK Firmasının tek hedefi para kazanmak değil ülkemizde vatandaşlarımıza kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunmaktır.

HIZLI ÜRETİM
KALİTE