AR EN TR

Hakkımızda

Biz Kimiz?

MEKSU MÜHENDİSLİK 2015 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde, temel vizyonu olarak belirlediği kaliteli, evrensel standartta, hızlı ve uzmanlaşmış, hizmet anlayışını tüm dünyayı kapsayacak şekilde hızla yürütmektedir.

Modüler Su Depoları, GRP Su Depoları, Arıtmalı Depo Sistemleri, Paslanmaz Baca Sistemleri üretmektedir. Uzman kadrosu ve yüksek teknolojik imkânları ile kaliteyi sürekli arttırmaktadır. En son teknolojileri yakından takip etmektedir.

Basında Biz

Vizyonumuz

Ortaklarımızın güveni ve memnuniyeti ile bugünlere geldik. Gelecekte de aynı hassasiyetle fark yaratan, çizgi üstü, kaliteli ve dayanıklı mühendislik çözümleri üretmeye devam edeceğiz. Kaliteyi tüm Dünya’ya ulaştırmak ve müşterilerimize kazandırmak için SİZİNLEYİZ.

Hizmet verdiğimiz imalatlar ve montaj işlerinde tecrübeli ekibimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, Dünya’nın dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine inovatif çözümler sunmaktayız.

Yüksek sanayi teknolojisi ile ürettiğimiz ürünlerimizi, Dünya standartlarında, kaliteli ve kusursuz hizmet anlayışıyla sizlere sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Hızlı

Üretim

Tam

Kalite

Misyonumuz

MEK-SU, ihtiyaç ve kullanım koşullarına yönelik farklı çözümler sunan modüler su depolarında tek çözüm ortağınızdır.

Ürünlerimiz son teknoloji makine parkurumuz ve mukavemeti en yüksek malzemelerimiz ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiştir.

Müşteri iliskilerimiz, talep ve ihtiyaçlarınıza yerinde ve anında cevap verebilmek için şehirlerarası ve şehir içi pazarlama elemanlarımız anında çözüm ortağınız olacaktır.

Ekibimiz iletisim becerileri yüksek, yaratıcı ve girişimci uzmanlardan olusur. MEK-SU, sıradan bir ticari isletme degil; bir mühendislik firmasıdır.

Her projeye, is ortaklarının ihtiyaçlarına uygun mühendislik çözümleriyle yaklasır. AR-GE ekibimiz ürünlerimizde her zaman en kaliteli, en saglam ve en dayanıklıyı hedefler, ileri teknoloji ve yenilikleri adım adım takip eder.

Müşteri odaklı anlayısla, teslim süresine riayet ve satıs sonrası kusursuz hizmet temel ilkelerimizdendir.
Böylece MEK-SU

MÜHENDİSLİK Firmasının tek hedefi para kazanmak değil ülkemizde vatandaşlarımıza kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunmaktır.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?